سايت جامع نيشابور در حال ارتقا می باشد

 

در حال حاضر سايت اينترنتی جامع نيشابور ( دکتر حسين سبحانی نيا ) در حال ارتقاء سيستم مديريت محتوايی می باشد . لذا تا اطلاع ثانوی ( کمتر از ۳۶ ساعت ) در دسترس نخواهد بود . انشاالله بتوانيم با اضافه نمودن امکانات جديد در خدمت شما باشيم . با آرزوی توسعه همه جانبه نيشابور

 

 

/ 3 نظر / 11 بازدید
روزگاری. کاشمر

با تشکر از زحمات نماينده شريف مردم کهن ديار نيشابور. واقعا سايت بسيار پر محتوائی است .ای کاش بعضی از نماينده گان ديگر نيز اين کار را تجربه کنند .ارزوی موفقييت.

م.م

سلام با تشکر از زحمات شما سايتتون خيلی پر بار و جالبه و ميشه گفت که طراحان و پشتيبانان سايت شما در کارشون خيلی بی نظيرند همچنين با توجه به شرايط به وجود آمده در شهر و امکان تلاش هر چه بيشتر برای خدمتگزاری به مردم شريف نيشابور و کوتاه شدن دست ايادی که حق مردم رو می خوردند و حق همه رو ضايع کردند به شما توصيه می نمايم که تلاشتون رو برای خدمت به اين مردم بيشتر کنيد هر چند که بر ما پوشيده نيست که شما تلاشتون رو می کنين البته هنوز هم کسانی هستند که از بيت المال سو استفاده می کنند و ما انتظار داريم که با توجه فرماندار محترم دست آنان از ادارات دولتی بخصوص فرمانداری کوتاه بشه . ابته بر مردم ما اين سو استفاده ها پوشيده نيست اما همه می دونيم که فرماندار قبلی و قبل ايشان خود در همراهی آنان بودند که خوشبختانه از اين به بعد شاهد اين گونه موارد نخواهيم بود.